logo

logo

Visa varvtider



--- Heatfilter ---

Motionsklass 1000m Kvinnor

Tävlingsklass 3200m Kvinnor

Tävlingsklass 3200m Män

Motionsklass 3200m Kvinnor

Motionsklass 3200m Män

Uppdaterad: 2021-08-30 07:41:01
Sök löpare:
Motionsklass 1000m Kvinnor
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 273 VAERST Monika 1 0:21:47,8 00:00:00,0
2 203 BERG Maria 1 0:22:37,9 00:00:50,1
3 202 CHRINTZ-GATH Cecilia 1 0:22:39,3 00:00:51,5

Tävlingsklass 3200m Kvinnor
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 326 PERSSON Ella Ängelholms simsällskap 1 0:59:30,6 00:00:00,0
2 328 JEDEL Izabella Open Water Göteborg 1 1:00:04,8 00:00:34,2
3 240 PERSSON Sofia Sk Stimmet 1 1:02:52,6 00:03:22,0
4 244 THUNÉ Camilla SS04 1 1:11:42,6 00:12:11,9
5 325 HARRYSSON Klara Ängelholms simsällskap 1 1:24:02,3 00:24:31,7
6 327 MOLIN Kicki SS04 1 1:24:55,0 00:25:24,3

Tävlingsklass 3200m Män
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 336 JEDEL Christopher Open Water Göteborg 1 0:41:00,1 00:00:00,0
2 210 CARLSSON Philip HS 1 0:52:53,8 00:11:53,6
3 243 HARKNESS Christian Sk Stimmet 1 1:03:03,7 00:22:03,6
4 245 HÅKANSSON Peter SS04 1 1:09:35,9 00:28:35,7
5 264 RINGBLOM Hugo Värnamo Simsällskap 1 1:10:15,7 00:29:15,5
6 261 SVENSSON Adam Vidösternsimmet Ideella före 1 1:18:28,9 00:37:28,7
7 324 BLOMQVIST Albin Osby Simsällskap 1 1:30:49,6 00:49:49,4

Motionsklass 3200m Kvinnor
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 236 ERIXON Katarina Sk Laxen 1 1:07:58,2 00:07:53,3
2 283 OLSSON Caroline 1 1:11:26,1 00:11:21,2
3 279 JANSSON Jenny 1 1:15:08,5 00:15:03,6
4 286 PASSGÅRD Frida 1 1:19:49,7 00:19:44,8
5 255 STAFFANSSON Åsa Triathlon Syd 1 1:19:51,9 00:19:47,0
6 266 WATKINS Ylva Åland 1 1:20:50,4 00:20:45,5
7 259 HAYWARD Christina Varbergs Sim 1 1:21:54,7 00:21:49,8
8 287 NIMARK Elin 1 1:22:59,4 00:22:54,5
9 281 JOHANSSON Jessica 1 1:39:58,4 00:39:53,5
10 335 IRINA Pettersson 1 1:40:22,2 00:40:17,3
11 246 DRENGSGAARD Linda Søllerød masters 1 1:40:41,9 00:40:37,0
12 288 ELANDER Frida 1 1:41:26,5 00:41:21,6
13 290 ANDERSON Sandy 1 1:47:50,5 00:47:45,6
14 278 BERGLUND Anette 1 1:53:24,7 00:53:19,8
15 284 BÖÖS Malin 1 1:55:20,9 00:55:16,0
16 230 ELMING Lou Simma med flyt 1 1:57:01,6 00:56:56,7
17 309 WISNIEWSKA Ewa 1 1:58:00,4 00:57:55,6
18 272 JOHANSSON Lena 1 2:10:41,3 01:10:36,4
19 218 GUNNARSSON Pia Karlskrona Simsällskap 1 2:12:07,5 01:12:02,6
20 282 COLLINS Meriema 1 2:13:42,3 01:13:37,4
21 276 JONASON Maria 1 2:14:35,5 01:14:30,6
22 280 GÖTHLIN Petra 1 2:20:29,6 01:20:24,7
23 268 NYSTRÖM Ulrika 1 2:24:56,4 01:24:51,5

Motionsklass 3200m Män
PosNr NamnÅrFöreningVarvTidDiff
1 206 LUNDBERG Peter Ekmans löpare i Lund 1 0:50:44,4 00:00:00,0
2 316 GÖRANSSON Kristoffer 1 0:52:09,0 00:01:24,6
3 237 ZAKRISSON Ante Sk Laxen 1 0:56:35,1 00:05:50,7
4 223 LINDBERG Johan Malmö KK 1 0:58:15,7 00:07:31,2
5 312 GREN Magnus 1 1:00:18,0 00:09:33,6
6 262 STENSSON Niclas Värnamo Simsällskap 1 1:00:45,9 00:10:01,4
7 226 VAD heter du? 1 1:03:38,3 00:12:53,8
8 311 VIKTORSSON Thomas 1 1:03:46,3 00:13:01,9
9 224 PERSSON Stefan Malmö KK 1 1:05:25,6 00:14:41,1
10 222 DELIV Jon Malmö KK 1 1:05:51,5 00:15:07,1
11 285 HALLANDER Tommy 1 1:07:58,5 00:17:14,0
12 238 RYDBERG Magnus Sk Laxen 1 1:08:20,8 00:17:36,3
13 291 NILLUND Henrik 1 1:08:44,5 00:18:00,1
14 323 SCHRÖDER Tony 1 1:08:56,8 00:18:12,3
15 329 RYTTER Viktor Open Water Göteborg 1 1:11:00,9 00:20:16,5
16 263 CARLSSON Anders Värnamo Simsällskap 1 1:13:53,9 00:23:09,4
17 205 HANSEN Peter Rönberg Copenwater 1 1:14:18,1 00:23:33,6
18 257 HARDY Edward Triathlon Syd 1 1:16:49,1 00:26:04,6
19 253 NATHANSEN Daniel Faust Søllerød Svømmeklub (DK) 1 1:18:31,3 00:27:46,9
20 258 SYLVAN Ludvig Triathlon Väst 1 1:19:10,1 00:28:25,6
21 300 STRANDQVIST Roger 1 1:20:12,4 00:29:28,0
22 298 ÖLUND Åke 1 1:20:26,7 00:29:42,2
23 260 HAYWARD Roy Varbergs Sim 1 1:21:54,4 00:31:09,9
24 306 JOHANSSON Christer 1 1:22:28,1 00:31:43,7
25 292 WILSON Thomas 1 1:23:07,0 00:32:22,5
26 265 BRING Rafael Värnamo Simsällskap 1 1:23:56,0 00:33:11,5
27 209 ZETTERSTRÖM Kai HS 1 1:25:13,5 00:34:29,1
28 248 ANDERSEN Troels Søllerød masters 1 1:26:06,7 00:35:22,2
29 331 MORGAN Peter 1 1:28:10,9 00:37:26,4
30 320 MALM Magnus 1 1:28:31,9 00:37:47,5
31 313 CHAMBERLAIN Richard 1 1:32:09,9 00:41:25,5
32 219 DAHLSTRÖM Marcus KBSS 1 1:33:51,8 00:43:07,3
33 334 NORMAN Jesper 1 1:34:10,0 00:43:25,6
34 247 ALBERTSEN Thomas Søllerød masters 1 1:35:45,9 00:45:01,4
35 314 JOHANSSON Daniel 1 1:36:03,8 00:45:19,3
36 250 TOFT Rune Søllerød Svømmeklub 1 1:37:00,8 00:46:16,4
37 303 SVENSSON Ulf 1 1:39:01,1 00:48:16,6
38 249 BJERG Eske Søllerød masters 1 1:41:26,2 00:50:41,7
39 254 LORENTZEN Lars Søølerød svømmeklub DK 1 1:44:51,3 00:54:06,9
40 207 LARSSON Jimmy Forza Ronneby 1 1:45:02,1 00:54:17,6
41 322 SOHLBERG Oscar 1 1:45:33,0 00:54:49,5
42 214 FRANSSON Mikael IS Göta Triathlon 1 1:47:19,4 00:56:34,9
43 332 BRANDEL Conny 1 1:48:46,3 00:58:01,8
44 216 NILSSON Andreas Juma HR 1 1:48:49,7 00:58:05,3
45 317 LAMBERTSSON Tony 1 1:49:05,3 00:58:20,8
46 289 HOTHAR Erik 1 1:49:20,8 00:58:36,4
47 315 FAST Emil 1 1:55:47,5 01:05:03,0
48 215 SJÖBLOM Marcus Juma HR 1 1:57:18,5 01:06:34,0
49 252 RIISE Asbjørn Søllerød Svømmeklub 1 2:03:30,6 01:12:46,2
50 235 SJÖGREN Patrik Sk Elfsborg 1 2:04:39,3 01:13:54,9
51 302 LARSSON Ulf 1 2:04:58,2 01:14:13,7
52 301 OLSSON Ronny 1 2:09:00,3 01:18:15,8
53 251 ANDERSEN Niels Søllerød Svømmeklub 1 2:12:29,1 01:21:44,7
54 221 DAHLQVIST Niclas Kvibille Killer Whales 1 2:12:45,6 01:22:01,1
55 308 COLLINS Joseph 1 2:14:20,4 01:23:36,0
56 213 FRISK Fredrik IS Göta 1 2:18:23,9 01:27:39,4
57 234 EFTODI Daniel Simmare För Evigt 1 2:23:04,2 01:32:19,7